Uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Jest taki dzień w roku w naszej szkole, w którym oddajemy szacunek tym, którzy wychowują swoje wnuki, przejmując niejednokrotnie rolę zapracowanych rodziców.

Jest to dzień szczególny dla nauczycieli i uczniów naszej szkoły, dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. W tym roku 23 stycznia o godzinie 10.00 powitaliśmy dziadków i babcie w murach naszej szkoły.

Jako pierwsze zaprezentowały się dzieci oddziałów przedszkolnych 0A i 0B, a następnie  uczniowie klas I – III. Część artystyczna obfitowała w wiersze, piosenki i pokazy taneczne. Wnuczęta udowodniły, że doskonale znają swoje babcie i dziadków – ich pragnienia, radości i smutki. Zaprezentowały swoje rozmaite talenty artystyczne i aktorskie.

Nie zabrakło też życzeń wypowiedzianych i wyśpiewanych. Każda babcia i każdy dziadek otrzymali piękny upominek. W niejednych oczach widać było wzruszenie, radość i szczęście. Oklasków nie brakowało. Pani Dyrektor Beata Krzos złożyła gościom najlepsze życzenia i zaprosiła na poczęstunek.

Słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy okazali swoją pomoc w przygotowaniu kameralnego spotkania  dla naszych dostojnych gości.