Rekrutacja do programu ERASMUS+ wystartowała!

Chcesz poznawać świat i poszerzać horyzonty?

Ruszyła rekrutacja na wyjazd zagraniczny w ramach programu Erasmus+ pt. „Bom dia Portugal!

Mobilność uczniów Szkoły Podstawowej w Dubience”

nr projektu 2023-1-PL01-KA122-SCH-000144945Erasmus+ to nie tylko podniesienie poziomu kompetencji kluczowych, w tym cyfrowych (TIK) i językowych .

To wyjątkowa okazja do poznawania innych kultur, nauki języka obcego i zawierania międzynarodowych przyjaźni.

Wyjedź na Erasmusa i przeżyj przygodę życia! Bądź otwarty na nowe doświadczenia i gotów do dzielenia się własnymi.

Rekrutacja trwa od 05.01. do 19.01.2024 r.

Test znajomości języka angielskiego odbędzie się 22.01.2024 r.

Powodzenia w procesie rekrutacji!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zawsze możesz skonsultować się z opiekunem projektu😊

Szczegółowe warunki rekrutacji określa Regulamin rekrutacji i udziału w projekcie.

Wypełniony Formularz rekrutacyjny ucznia lub nauczyciela zostaw w sekretariacie szkoły.

UWAGA: warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest również posiadanie paszportu albo dowodu osobistego
oraz karty EKUZ.