Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Firmy Stofarm

04 listopada 2023 r.  na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Dubience odbył się Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Firmy Stofarm. Do rywalizacji przystąpiła młodzież z rocznika 2011 i mł. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn z powiatu chełmskiego. Najlepszą drużyną okazała się dzisiaj Szkoła Podstawowa w Żmudzi pod opieką Jarosława Burecia, która po emocjonującym finale pokonała SP z Wierzbicy 3:0, natomiast III miejsce zajęła SP z Białopola.
Na kolejnych miejscach uplasowały się następujące drużyny: miejsce IV SP Dubienka, V SP Wojsławice oraz VI SP Sawin.
W turnieju przyznane zostały nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem Szymon Olszewski. Wyróżniającą się zawodniczką została Wiktoria Makowska, zaś najlepszym bramkarzem Mateusz Jóźwiak.
Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały puchary, statuetki, dyplomy oraz medale, które wręczała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dubience Beata Krzos oraz przedstawiciele firmy Stofarm Pani Aneta Zawada oraz Pan Robert Dudzik.
Szczególne podziękowania Firmie Stofarm za wsparcie finansowe, wzorową współpracę i pomoc w promowaniu sportu wśród dzieci i młodzieży.